Super User    środa, 09, sierpień 2023 10:31
Kompleksowe wsparcie

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Elblągu informuje o przystąpieniu do realizacji projektu finansowanego z środków Wojewody Warmińsko- Mazurskiego „Łączymy siły-Kompleksowe wsparcie dla rodziców/opiekunów osób z niepełnosprawnością intelektualną.”

Projekt ma na celu wsparcie rodziców/opiekunów osób z niepełnosprawnościami w pokonywaniu napotkanych trudności,  kryzysowych sytuacji osobistych, rodzinnych  przeciwdziałaniu wypaleniu rodzicielskiemu.

Dofinansowano ze środków Wojewody Warmińsko-Mazurskiego.

NAZWA ZADANIA - " Łączymy siły - Kompleksowe wsparcie dla rodziców/opiekunów osób z niepełnosprawnością intelektualną"

DOFINANSOWANIE - 31 902,00 ZŁ

CAŁKOWITA WARTOŚĆ - 35 463,00 ZŁ

Głównymi celami programu jest  kompleksowe wsparcie dla osób i rodzin w trudnej sytuacji życiowej, w tym dotkniętych dysfunkcją i kryzysem.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ?

Rodzice/opiekunowie osób z niepełnosprawnością intelektualną.

 

JAKIE DOKUMENTY I GDZIE NALEŻY JE ZŁOŻYĆ?

Dokumentami niezbędnymi do zakwalifikowania do programu są:

- karta zgłoszenia do Projektu „Łączymy siły-Kompleksowe wsparcie dla  rodziców/opiekunów osób z niepełnosprawnością intelektualną.”

- orzeczenie o niepełnosprawności syna/córki/podopiecznego bądź inny dokument potwierdzający niepełnosprawność intelektualną.

 

Dokumenty należy złożyć osobiście w Biurze Obsługi Placówek PSONI Koło w Elblągu przy ul. 1 Maja 1 w Elblągu lub przesłać zeskanowane dokumenty na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z dopiskiem “Kompleksowe wsparcie”

 

ODBIORCY WSPARCIA NIE PONOSZĄ KOSZTÓW W ZWIĄZKU Z UDZIAŁEM W PROGRAMIE !

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

 

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu  (55) 233 75 93 lub 502 736 513

 

Do pobrania: (.docx)